Stříbrští tenisté se zúčastnili turnaje O pohár města Planá

Autor: Holátko Milan <m.holatko(at)seznam.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 27. 08. 2011

Nejdále se dostal Radek Nevařil


     Tenisového turnaje v Plané se v sobotu 20. srpna zúčastnili Jiří Svoboda, Radek Nevařil, Karel Valenta ml., Vladimír Hodan a Tomáš Mráček. Hrál se systém pavouka a do prvních kol proti sobě nastoupili Jiří  Svoboda a Radek Nevařil, kde po těžkém boji postoupil Radek Nevařil. Druhou dvojici tvořili také  pouze stříbrští Karel Valenta ml. a Tomáš Mráček. Nakonec se z vítězství radoval Karel. Pátým stříbrským byl Vladimír Hodan, který narazil na plánského Frouze. I zde, stejně jako v předchozích utkáních, byl souboj vyrovnaný, ale do další části turnaje postoupil Frouz.

    Ve druhých kolech nastoupil Radek Nevařil proti Nohovi st., který zápas v koncovce druhého setu vzdal kvůli bolesti a Karel Valenta ml. s Kulířem, se kterým prohrál ve dvou setech. Jediným dále pokračujícím stříbrským tenistou byl tedy Radek Nevařil, který ve čtvrtfinále nastoupil  proti Kulířovi, se kterým sehrál velice pěkné utkání, ovšem na vítězství to nestačilo.

    Všichni vypadlí účastníci absolvovali turnaj útěchy, ve které si nejlépe vedl Tomáš Mráček, který došel do semifinále, kde bohužel vypadl s Mácou.

    Souběžně s útěchou se také rozběhl turnaj čtyřher, kde Stříbro utvořilo dvě dvojice, a to Nevařil - Valenta a Hodan - Mráček. Obě dvojice si ve svých prvních utkáních s přehledem poradily se svými soupeři, ovšem ve druhém kole prohrály.