Informace ze zasedání VV OTS Tachov + k DC 2016

Autor: Patera Aleš <patera(at)lazneletiny.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 08. 04. 2016

Více po rozkliknutí v článku .....


Dne 7.4.2016 se konalo v Plané zasedání výkonného výboru OTS Tachov.

 

1. Účast v registrovaných soutěžích

Již tradičním účastníkem soutěží registrovaných hráčů je TO Sokol Planá, který v roce 2016 znovu přihlásil 3 družstva - družstvo dospělých, družstvo starších žáků a družstvo mladších žáků. Novinkou je přihlášení družstva starších žáků z TO Slavoj Tachov a družstva baby tenistů z TO Slavoj Chodová Planá. Všem přejeme mnoho úspěchů.

 

2. Výzva VVOTS Tachov

Výkonný výbor OTS Tachov se jednohlasně připojil k výzvě k co největší účasti hráčů okresu na tenisových turnajích pořádaných kluby okresu Tachov. V poslední době má účast na těchto tradičních turnajích klesající tendenci. Proto doporučení a prosba zároveň pro členy TO Baník Stříbro - účastněte se těchto okresních turnajů, ať neumře krásná tradice bílého sportu v okrese Tachov!!!

 

3. Informace k DC 2016

K účasti v okresním DC neregistrovaných TO Baník Stříbro přihlásil 3 družstva.

 

Skupina "A":

Baník Stříbro "A" - Radek Nevařil, Michal Samec, Michal Setvín

Baník Stříbro "D" - Karel Valenta ml., Aleš Patera, Pavel Bouzek

 

Skupina "B":

Baník Stříbro "B" - Milan Holátko, Milan Budek, Jiří Vyhlas, Karel Valenta st.

 

Rozlosování jednotlivých skupin dostanou kapitáni družstev do 22.4.2016 - první zápasy se odehrají o víkendu 7.-8.5.2016. Novinkou je to, že již není pro tento ročník stanovena jednotná značka tenisových míčů, tzn. že značku balonů určuje vždy domácí tým. Další novinkou je, že na utkání je třeba dodat 2x4 kusy tenisových míčů!!

AP