Tenis Stříbro

Novinky
17.06.2014: Vložena fota ze Stříbro Open 2014!

25.07.2013: Fota ze stříbrného tažení Vladimíra Hodana v Chodovce přidána do galerie!!

15.07.2013: Fotky ze Stříbro Open vloženy do galerie!!!
Jak bude
Žebříček
Vydáno dne 01. 05. 2007 (4255 přečtení)
Od 1.května 2007 spouštíme nový ročník Tenisového žebříčku.

Do letošního Žebříčku se přihlásilo 18 tenistů. V letošním roce jsme sáhli k úpravám herního systému. Po odehrání základní části, která bude ukončena k 31. srpnu, se nejlepších osm tenistů utká o titul krále Žebříčku vyřazovacím způsobem. První hráč se střetne s osmým, druhý se sedmým, atd. Tímto bychom chtěli dosáhnout spravedlivějšího hodnocení, kdy nebude již tolik záležet na počtu odehraných utkání, ale ve vyřazovací části na skutečné kvalitě hráčů.
V základní části se budou utkání hrát na 2 vítězné sety, za stavu 6:6 rozhoduje tie-break. Vítěz utkání si připíše body soupeře a posune se na jeho místo (samozřejmě pouze v případě, že hůře postavený hráč na žebříčku porazí toho lepšího).
Výsledky utkání a pořadí hráčů můžete najít na těchto stránkách - v hlavní nabídce kliknete na Žebříček a zobrazí se postavení jednotlivých hráčů. V tabulce je uvedeno pořadí srovnané dle aktuálně dosažených bodů. V závorce za jménem hráče je uvedena aktuální pozice hráče na žebříčku, která se může od té bodové lišit, např. díky prohře s hůře umístěným hráčem.  K poslednímu dni v měsíci se pořadí hráčů na žebříčku změní dle dosažených bodů. V případě rovnosti bodů rozhoduje umístění na žebříčku. Po kliknutí na jméno hráče uvidíte jeho výsledky.
Takže se pusťte do hraní zápasů a výsledky zapisujte do sešitu na kurtech. My je pak následně přeneseme na web.

[Akt. známka: 1,83 / Počet hlasů: 6]
Celý článek | Autor: Budek Milan | Počet komentářů: 7 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Tenisový oddíl TJ Baník Stříbro
Layout VoFa a pa3k - Využívá phpRS RSS - přehled článků