Tenis Stříbro

Novinky
17.06.2014: Vložena fota ze Stříbro Open 2014!

25.07.2013: Fota ze stříbrného tažení Vladimíra Hodana v Chodovce přidána do galerie!!

15.07.2013: Fotky ze Stříbro Open vloženy do galerie!!!
Jak bude
Turnaj ve čtyřhře 2011
Vydáno dne 19. 06. 2011 (4363 přečtení)

Vítězem čtyřhry se stala dvojice Pauch Josef st., Pauch Josef ml.


     V sobotu 18.května se navzdory nepříznivé předpovědi počasí uskutečnil další ročník turnaje čtyřher o Putovní pohár. Třebaže předpověď počasí hlásila celodenní déšť, štěstena nám přála, neboť déšť nám přerušil zápasy jen na chvíli.

     Sešlo se celkem 9 dvojic, které byly rozděleny do 2 skupin. V A skupině bylo 5 dvojic, v B skupině 4 dvojice. Ve skupině hrál každý s každým na 1 vítězný set a z každé skupiny postupovaly 2 dvojice do semifinále.

    V A skupině zvítězila dvojice Nevařil, Pauch Karel., druhá byla letos nově sestavená dvojice Budek, Kroutil. Na 3.pozici skončil pár Hodan st., Hodan ml., kteří nepostoupili jen díky horšímu skóre. 4. místo obsadili Krajčík, Mráček a poslední ve skupině byli Valenta ml., Antošek.

     V B skupině zvítězili rokycanští Pauch Josef st., Pauch Josef ml. Druhým postupujícím byli Kocanda, Hubálek. Na 3.místě skončili Holátko, Svoboda a poslední statečně bojující senioři Valenta st., Vyhlas.

     V 1. semifinále porazili Kocanda, Hubálek naši deblovou dvojici Nevařil, Pauch Karel3:6, 6:2, 6:4.  Ve 2. semifinále zvítězili Pauch Josef st., Pauch josef ml. nad dvojicí Budek, Kroutil 6:2, 3:6, 6:3. V boji o 3. místo porazili Budek, Kroutil pár Nevařil, Pauch Karel 6:1, 6:2.

     Finále už bylo jednoznačnou záležitostí dvojice Pauch Josef st., Pauch Josef ml., kteří porazili dvojici Kocanda, Hubálek 6:3, 6:1 a tak se stala tato dvojice zaslouženým vítězem turnaje ve čtyřhře o Putovní pohár.

     Lze říci, že se tento turnaj vydařil. Za to je potřeba poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravě turnaje a zejména pak hlavnímu organizátorovi soutěže p.Průchovi. Také je třeba vyslovit díky správci p.Škorvánkovi, který se podílel na zajištění  občerstvení na turnaji.

    Celkově lze říci, že turnaj byl kvalitní i po sportovní stránce a už nyní se těšíme na další ročník.

   

[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 4]
Celý článek | Autor: Holátko Milan | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Tenisový oddíl TJ Baník Stříbro
Layout VoFa a pa3k - Využívá phpRS RSS - přehled článků