Tenis Stříbro

Novinky
17.06.2014: Vložena fota ze Stříbro Open 2014!

25.07.2013: Fota ze stříbrného tažení Vladimíra Hodana v Chodovce přidána do galerie!!

15.07.2013: Fotky ze Stříbro Open vloženy do galerie!!!
Jak bude
Stříbrští tenisté se zúčastnili turnaje O pohár města Planá
Vydáno dne 27. 08. 2011 (4037 přečtení)

Nejdále se dostal Radek Nevařil


     Tenisového turnaje v Plané se v sobotu 20. srpna zúčastnili Jiří Svoboda, Radek Nevařil, Karel Valenta ml., Vladimír Hodan a Tomáš Mráček. Hrál se systém pavouka a do prvních kol proti sobě nastoupili Jiří  Svoboda a Radek Nevařil, kde po těžkém boji postoupil Radek Nevařil. Druhou dvojici tvořili také  pouze stříbrští Karel Valenta ml. a Tomáš Mráček. Nakonec se z vítězství radoval Karel. Pátým stříbrským byl Vladimír Hodan, který narazil na plánského Frouze. I zde, stejně jako v předchozích utkáních, byl souboj vyrovnaný, ale do další části turnaje postoupil Frouz.

    Ve druhých kolech nastoupil Radek Nevařil proti Nohovi st., který zápas v koncovce druhého setu vzdal kvůli bolesti a Karel Valenta ml. s Kulířem, se kterým prohrál ve dvou setech. Jediným dále pokračujícím stříbrským tenistou byl tedy Radek Nevařil, který ve čtvrtfinále nastoupil  proti Kulířovi, se kterým sehrál velice pěkné utkání, ovšem na vítězství to nestačilo.

    Všichni vypadlí účastníci absolvovali turnaj útěchy, ve které si nejlépe vedl Tomáš Mráček, který došel do semifinále, kde bohužel vypadl s Mácou.

    Souběžně s útěchou se také rozběhl turnaj čtyřher, kde Stříbro utvořilo dvě dvojice, a to Nevařil - Valenta a Hodan - Mráček. Obě dvojice si ve svých prvních utkáních s přehledem poradily se svými soupeři, ovšem ve druhém kole prohrály.

[Akt. známka: 1,17 / Počet hlasů: 6]
Celý článek | Autor: Holátko Milan | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Tenisový oddíl TJ Baník Stříbro
Layout VoFa a pa3k - Využívá phpRS RSS - přehled článků