Tenis Stříbro

Novinky
17.06.2014: Vložena fota ze Stříbro Open 2014!

25.07.2013: Fota ze stříbrného tažení Vladimíra Hodana v Chodovce přidána do galerie!!

15.07.2013: Fotky ze Stříbro Open vloženy do galerie!!!
Jak bude
DAVIS CUP 2013
Vydáno dne 20. 05. 2013 (3256 přečtení)

Výsledky stříbrských mužstev v okresním Davis cupu 2013. Výsledky budeme do tohoto článku průběžně doplňovat.


V okresním Davis cupu se hraje ve dvou výkonnostních kategoriích - skupina A a skupina B. Vítěz skupiny B (popřípadě i druhý v pořadí dle počtu mužstev na startu nové sezóny) postupuje do skupiny A a nejhorší ze skupiny A naopak sestupují do skupiny B. Vítěz skupiny A dále reprezentuje okres na krajském finále.

V loňském roce mužstvo Stříbro D vyhrálo skupinu B a postoupilo do skupiny A. Opačným směrem bohužel putovalo mužstvo Stříbro B.

 

1. kolo

Skupina A:

Baník Stříbro A - Baník Stříbro D     0:3

Michal Samec - Karel Valenta     6:7, 3:6

Radek Nevařil - Aleš Patera     2:6, 2:6

Samec, Nevařil - Valenta, Patera     7:6, 5:7, 2:6

 

Baník Stříbro  C - SKP Tachov B     2:1

Michal Setvín - Petr Schejbal     6:4, 6:2

Ladislav Průcha - Jaromír Ditrych     7:5, 6:4

Setvín, Průcha - Schejbal, Ditrych     5:7, 5:7

 

Skupina B:

Baník Stříbro E - Baník Stříbro B     2:1

Vladimír Hodan ml. - Milan Holátko     4:6, 6:7

Tomáš Mráček - Jiří Vyhlas     6:4, 6:0

Hodan, Mráček - Holátko, Vyhlas     6:4, 6:3

 

2. kolo

Skupina A:

Baník Stříbro C - Sokol Bor B     2:1

Rosocha - Tribula     6:4, 6:3

Průcha - Máca     6:1, 7:5

Rosocha, Setvín - Máca, Tribula     5:7, 5:7

 

Baník Stříbro D - Sokol Bor A     2:1

Karel Valenta ml. - Miroslav Noha     7:6, 7:5

Aleš Patera - Tomáš Noha     6:7, 7:6, 4:6

Valenta, Patera - Noha, Noha     4:6, 6:0, 1:0 (10:8)

 

Baník Stříbro A - SKP Tachov A     3:0

Samec - Blažek     6:0, 4:6, 7:6

Nevařil - Braun     7:5, 4:6, 6:2

Samec, Nevařil - Blažek, Braun     6:2, 6:2

 

Skupina B:

Slavoj Chodová Planá B - Baník Stříbro E     0:3

Straka - Hodan ml.     1:6, 3:6

Ščasnár - Mráček     0:6, 2:6

Kapolka, Kadlec - Hodan, Mráček     3:6, 3:6

 

Baník Stříbro B - SKP Tachov C     2:1

Dan Kroutil - Rudolf Císař     6:2, 4:6, 1:6

Jiří Vyhlas - Žilinec     6:3, 6:3

Kroutil, Vyhlas - Císař, Novotný     6:4, 7:6

 

3. kolo

Skupina A:

Baník Stříbro A - volno

 

Baník Stříbro D - SKP Tachov B     0:3

Karel Valenta - Petr Schejbal     6:7, 4:6

Aleš Patera - Jaromír Ditrych     6:7, 5:7

Valenta, Patera - Schejbal, Ditrych     4:6, 3:6

 

Sokol Planá A - Baník Stříbro C     1:2

Vojta Mareš - Michal Setvín     6:3, 6:3

Roman Frouz - Ladislav Průcha     3:6, 5:7

Mareš, Frouz - Průcha, Rosocha     3:6, 5:7

 

Skupina B:

Baník Stříbro B - Sokol Bor C     2:1

Milan Holátko - Stanislav Šizling     6:1, 7:5

Daniel Kroutil - Michal Vávra     4:6, 4:6

Vyhlas, Kroutil - Dvořák, Šizling     6:2, 6:4

 

Baník Stříbro E - Sokol Planá C     2:1

Vladimír Hodan ml. - Libor Hlava     6:0, 4:6, 6:4

Tomáš Mráček - Václav Sládek     6:1, 6:0

Hodan, Mráček - Hlava, Kulíř     6:0, 4:6, 6:7

 

4. kolo

Skupina A:

Baník Stříbro C - volno

 

Sokol Bor B - Baník Stříbro D     2:1

Karel Máca - Karel Valenta ml.     2:6, 3:6

Josef Kortan - Aleš Patera     6:7, 7:6, 7:5

Máca, Kortan - Valenta, Patera     7:6, 6:3

 

Sokol Bor A - Baník Stříbro A

 

Skupina B:

Sokol Planá B - Baník Stříbro E     1:2

Tomáš Wurm - Vladimír Hodan ml.     6:4, 6:2

Miroslav Svoboda - Tomáš Mráček     4:6, 2:6

Moulis, Peklo - Hodan, Mráček     3:6, 2:6

 

Baník Stříbro B - Sokol Bor D     1:2

Milan Holátko - Pavel Pour     6:4, 6:3

Dan Kroutil - Roman Dráždil     2:6, 6:4, 2:6

Vyhlas, Kroutil - Pour, Dráždil     4:6, 6:3, 0:6

 

5. kolo

Skupina A:

SKP Tachov B - Baník Stříbro A     0:3

Kandráč - Samec     2:6, 3:6

Ditrych - Nevařil     6:7, 3:6

Ditrych, Schejbal - Samec, Nevařil     4:6, 0:6

 

Baník Stříbro D - Sokol Planá A     1:2

Karel Valenta ml. - Vojta Mareš     0:6, 6:4, 6:3

Aleš Patera - Roman Malík     3:6, 7:5, 3:6

Valenta, Patera - Mareš, Frouz     6:4, 2:6, 0:1 (7:10)

 

Baník Stříbro C - Slavoj Chodová Planá A     2:1

Rosocha - Rožumberg     6:0, 7:5

Průcha - Kuzmik     6:0, 4:6, 4:6

Setvín, Rosocha - Kuzmik, Rožumberg     6:2, 6:2

 

Skupina B:

Baník Stříbro B - volno

Baník Stříbro E - Slavoj Chodová Planá C

 

6. kolo

Skupina A:

Baník Stříbro C - Baník Stříbro D     3:0

Milan Rosocha - Karel Valenta ml.     6:1, 6:2

Ladislav Průcha - Aleš Patera     6:2, 6:1

Setvín, Rosocha - Valenta, Patera     6:2, 6:3

 

Sokol Bor B - Baník Stříbro A

Skupina B:

Baník Stříbro E - volno

 

Slavoj Chodová Planá B - Baník Stříbro B     1:2

Straka - Holátko     3:6, 4:6

Ščasnár - Vyhlas     3:6, 7:6, 6:0

Kapolka, Kadlec - Holátko, Vyhlas     4:6, 3:6

 

7. kolo

Skupina A:

Baník Stříbro A - Sokol Planá A

 

Baník Stříbro C - SKP Tachov A     2:1

Michal Setvín - Jiří Blažek     2:6, 4:6

Ladislav Průcha - Braun     7:5, 6:4

Setvín, Rosocha - Blažek, Braun     2:6, 6:4, 6:2

 

Baník Stříbro D - Slavoj Chodová Planá A     1:2

Karel Valenta ml. - Jiří Rožumberg     4:6, 7:5, 6:4

Aleš Patera - Kuzmík     6:4, 5:7, 4:6

Valenta, Patera - Rožumberg, Kuzmík     6:4, 5:7, 0:1 (1:10)

 

Skupina B:

Sokol Planá C - Baník Stříbro B     0:3

Kulíř - Holátko     1.6, 1:6

Sládek - Budek     3:6, 5:7

Kulíř, Mareš - Holátko, Budek     6:7, 4:6

 

SKP Tachov C - Baník Stříbro E

 

8. kolo

Skupina A:

Baník Stříbro D - volno

 

Baník Stříbro C - Baník Stříbro A     0:3

Milan Rosocha - Michal Samec     2:6, 3:6

Ladislav Průcha - Radek Nevařil     5:7, 6:4, 4:6

Rosocha, Setvín - Samec, Nevařil     3:6, 3:6

 

Skupina B:

Sokol Bor C - Baník Stříbro E

 

Baník Stříbro B - Sokol Planá B     2:1

Milan Holátko - Tomáš Wurm     6:4, 3:6, 6:4

Milan Budek - Miroslav Svoboda     3:6, 2:6

Holátko, Budek - Peklo, Moulis     6:0, 6:1

 

9. kolo

Skupina A:

Sokol Bor A - Baník Stříbro C 1:2

Miroslav Noha - Michal Setvín     4:6, 3:6

Tomáš Noha - Milan Rosocha     6:1, 6:3

Noha, Noha - Setvín, Rosocha     5:7, 3:6

 

Baník Stříbro A - Slavoj Chodová Planá A     2:1

Samec - Rožumberg     6:1, 6:4

Nevařil - Kuzmik     5:7, 4:6

Samec, Nevařil - Rožumberg, Kuzmik     3:6, 6:0, 6:2

 

SKP Tachov A - Baník Stříbro D     1:2

Blažek - Valenta     6:0, 6:0

Braun - Patera     6:7, 3:6

Blažek, Braun - Valenta, Patera     6:4, 2:6, 3:6

 

Skupina B:

Baník Stříbro B - Slavoj Chodová Planá C     2:1

Milan Holátko - Libor Hlačík     6:4, 1:6, 7:5

Milan Javůrek - Zdeněk Pokorný     6:3, 6:4

Vyhlas, Holátko - Hlačík, Pokorný     3:6, 6:3, 3:6

 

Baník Stříbro E - Sokol Bor D

 

[Akt. známka: 1,33 / Počet hlasů: 9]
Celý článek | Autor: Patera Aleš | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Tenisový oddíl TJ Baník Stříbro
Layout VoFa a pa3k - Využívá phpRS RSS - přehled článků