Tenis Stříbro

Novinky
17.06.2014: Vložena fota ze Stříbro Open 2014!

25.07.2013: Fota ze stříbrného tažení Vladimíra Hodana v Chodovce přidána do galerie!!

15.07.2013: Fotky ze Stříbro Open vloženy do galerie!!!
Jak bude
DC 2015
Vydáno dne 21. 07. 2015 (1560 přečtení)

Výsledky mužstev v okresním Davis cupu 2015. Více po rozkliknutí.


V okresním Davis cupu se hraje ve dvou výkonnostních kategoriích - skupina A a skupina B. Vítěz skupiny B (popřípadě i druhý v pořadí dle počtu mužstev na startu nové sezóny) postupuje do skupiny A a nejhorší ze skupiny A naopak sestupují do skupiny B. Vítěz skupiny A dále reprezentuje okres na krajském finále.

 

1. kolo

 

Skupina A:

Sokol Bor  D - Sokol Bor B     1:2

Pavel Pour - Roman Malík     0:6, 4:6

Miroslav Noha - karel Máca     7:5, 6:3

Pour, Noha - Malík, Kortan     4:6, 6:0, 0:1

 

Baník Stříbro C - Baník Stříbro D     3:0

Radek Nevařil - Karel Valenta ml.     6:2, 6:4

Milan Rosocha - Aleš Patera     7:5, 6:4

Rosocha, Setvín - Böhm, Bouzek     6:3, 6:2

 

SKP Tachov A - Slavoj Chodová Planá C   3:0

Jiří Blažek - Zdeněk Pokorný     6:2, 6:1

Jaromír Ditrych - Libor Hlačík     6.2, 6:2

Braun, Schejbal - Hlačík, Suk     6:3, 6:2

 

Skupina B:

Slavoj Tachov - SKP Tachov B     3:0

Dalibor Chada - Rudolf Císař     6:0, 6:0

Miroslav Černý - Václav Šimák     6:1, 6:1

Chada, Palšovič - Novotný, Uhlíř     6:0, 6:2

 

Sokol Planá C - Sokol Planá B     0:3

Libor Hlava - Tomáš Wurm     2:6, 1:6

Jaromil Mareš - Miroslav Svoboda     4:6, 1:6

Mareš, Kapolka - Moulis, Fiala     0:6, 1:6

 

Slavoj Chodová Planá B - Slavoj Chodová Planá A     2:1

Lucie Kolihová - Jiří Rožumberg     5:7, 2:6

Štěpánka Skácelová - Jiří Kuzmik     6:1, 6:1

Kolihová, Skácelová - Rožumberg, Kuzmik     7:5, 5:7, 1:0

 

Baník Stříbro B - Sokol Bor C     0:3

Milan Holátko - Michal Vávra     5:7, 6:3, 3:6

Karel Valenta st. - Stanislav Šizling     0:6, 3:6

Valenta, Holátko - Vávra, Dvořák     2:6, 1:6

 

2. kolo

 

Skupina A:

Sokol Bor D - SKP Tachov A     2:1

Pavel Pour - Jiří Blažek     3:6, 4:6

Miroslav Noha - Jaromír Ditrych     7:5, 6:0

Pour, Noha - Braun, Schejbal     4:6, 6:4, 1:0

 

Sokol Planá A - Baník Stříbro C     2:1

Vojtěch Mareš  - Radek Nevařil     3:6, 2:6

Michal Kandráč - Míchal Setvín     6:0, 6:2

Mareš, Kandráč - Nevařil, Setvín     6:2, 3:6, 1:0

 

Sokol Bor B - Baník Stříbro D     3:0

Roman Malík - Aleš Patera     6:4, 6:3

Josef Kortan - Karel Valenta ml.     7:6, 6:2

Malík, Máca - Patera, Valenta     4:6, 6:2, 1:0

 

Skupina B:

Sokol Bor C - Slavoj Tachov     0:3

Michal Vávra - Josef Palšovič     2:6, 3:6

Petr Dvořák - Miroslav Černý     0:6, 3:6

Dvořák, Šizling - Černý, Vojta     4:6, 3:6

 

Slavoj Chodová Planá B - Baník Stříbro B     3:0

Štěpánka Skácelová - Milan Holátko     6:0, 6:0

Miroslava Suková - Karel Valenta st.     6:1, 6:2

Skácelová, Suková - Holátko, Valenta     6:0, 6:2

 

Slavoj Chodová Planá A - Sokol Planá C

 

SKP Tachov B - Sokol Planá B     2:1

Libor Novotný - Tomáš Wurm     1:6, 0:6

Václav Šimák - Miroslav Svoboda     6:1, 6:4

Santner, Šimák - Wurm, Moulis     6:0, 6:2

 

3. kolo

 

Skupina A:

Sokol Bor D - Baník Stříbro D     3:0

Pavel Pour - Karel Valenta ml.     6:3, 1:6, 6:2

Miroslav Noha - Aleš Patera     6:2, 6:2

Pour, Noha - Valenta, Patera     6:4, 4:6, 1:0

 

Sokol Planá A - Sokol Bor B     2:1

Vojtěch Mareš - Roman Malík     5:7, 3:6

Vladislav Kulíř ml. - Karel Máca     6:0, 6:1

Mareš, Kulíř - Máca, Kortan     6:4, 6:4

 

Baník Stříbro C - Slavoj Chodová Planá C     2:1

Radek Nevařil - Radek Dlouhý     6:4, 6:1

Milan Rosocha - Libor Hlačík     6:3, 3:6, 1:6

Rosocha, Setvín - Dlouhý, Hlačík     6:4, 6:1

 

Skupina B:

Slavoj Tachov - Sokol Planá B     3:0

Dalibor Chada - Tomáš Wurm     6:1, 6:4

Miroslav Černý - Miroslav Svoboda     6:1, 6:3

Černý, Palšovič - Wurm, Moulis     6:0, 6:1

 

SKP Tachov B - Slavoj Chodová Planá A     2:1

Rudolf Císař - Jiří Rožumberg     2:6, 0:6

Václav Šimák - Jiří Kuzmik     4:6, 6:2, 7:5

Sedláček Santner - Rožumberg, Kadlec     6:1, 6:2

 

Sokol Planá C - Baník Stříbro B     1:2

Vit Kňourek - Milan Holátko     2:6, 2:6

Vladislav Kulíř st. - Karel Valenta st.     6:1, 6:3

Mareš, Kapolka - Holátko, Valenta     5:7, 1:6

 

Sokol Bor C - Slavoj Chodová Planá B     1:2

Stanislav Šizling - Štěpánka Skácelová     1:6, 0:6

Petr Dvořák - Miroslava Suková     6:3, 7:6

Dvořák, Vávra - Skácelová, Suková     3:6, 2:6

 

4. kolo

 

Skupina A:

Baník Stříbro C - SKP Tachov A     1:2

Radek Nevařil - Jiří Blažek     1:6, 7:5, 4:1 scr.

Milan Rosocha - Jaromír Ditrych     5:7, 3:6

Rosocha, Setvín - Braun, Schejbal     4:6, 2:6

 

Slavoj Chodová Planá C - Sokol Bor B     1:2

Zdeněk Pokorný - Roman Malík     3:6, 3:6

Libor Hlačík - Karel Máca     6:2, 6:2

Pokorný, Dlouhý - Malík, Kortan     0:6, 2:6

 

Baník Stříbro D - Sokol Planá A     0:2

Karel Valenta ml. - Vojtěch Mareš     1:6, 0:6

Aleš Patera - Vladislav Kulíř ml.     1:6, 2:6

 

Skupina B:

Slavoj Chodová Planá B - Slavoj Tachov     1:2

Štěpánka Skácelová - Josef Palšovič     6:1, 6:1

Lucie Kolihová - Miroslav Černý     1:6, 3:6

Skácelová, Suková - Palšovič, Černý     0:6, 3:6

 

Sokol Planá C - Sokol Bor C     1:2

Vít Kňourek - Michal Vávra     2:6, 6:2, 2:6

Vladislav Kulíř st. - Petr Dvořák     7:6, 6:1

Mareš, Sládek - Vávra, Šizling     3:6, 3:6

 

Baník Stříbro B - SKP Tachov B     1:2

Milan Holátko - Libor Novotný     6:2, 7:5

Milan Budek - Václav Šimák     1:6, 2:6

Holátko, Budek - Santner, Sedláček     3:6, 6:4, 0:1

 

Sokol Planá B - Slavoj Chodová Planá A     0:3

Tomáš Wurm - Jiří Rožumberg     6:2, 3:6, 4:6

Pavel Moulis - Antonín Krejčí     4:6, 2:6

Fiala, Moulis - Rožumberg, Krejčí     2:6, 1:6

 

5. kolo

 

Skupina A:

Sokol Bor D - Slavoj Chodová Planá C     2:1

Pavel Pour - Radek Dlouhý     5:7, 6:0, 6:3

Miroslav Noha - Libor Hlačík     6:4, 3:6, 4:6

Pour, Noha - Dlouhý, Pokorný     6:0, 6:4

 

Sokol Planá A - SKP Tachov A     1:2

Vojtěch Mareš - Jiří Blažek     2:6, 4:6

Vladislav Kulíř ml. - Jaromír Ditrych     6:3, 6:3

Mareš, Frouz - Braun, Schejbal     1:6, 5:7

 

Sokol Bor B - Baník Stříbro C     2:1

Josef Kortan - Radek Nevařil     1:6, 6:2, 3:6

Roman Malík, Milan Rosocha     6:4, 6:2

Malík, Máca - Rosocha, Setvín     6:3, 6:3

 

Skupina B:

Slavoj Tachov - Slavoj Chodová Planá A

 

Baník Stříbro B - Sokol Planá B     2:1

Milan Holátko - Miroslav Svoboda     6:3, 3:6, 6:3

Karel Valenta st. - Pavel Fiala     2:6, 3:6

Valenta st., Budek - Peklo, Moulis     6:7, 6:3, 1:0

 

SKP Tachov B - Sokol Bor C     2:1

Libor Novotný - Michal Vávra     4:6, 6:4, 2:6

Václav Šimák - Stanislav Šizling     6:1, 6:0

Sedláček, Uhlíř - Vávra, Dvořák     6:3, 6:3

 

Slavoj Chodová Planá B - Sokol Planá C     2:1

Lucie Kolihová - Vít Kňourek     4:6, 7:6, 5:7

Miroslava Suková - Vladislav Kulíř st.     6:3, 6:3

Kolihová, Suková - Kulíř, Mareš     7:5, 6:3

 

6. kolo

 

Skupina A:

Baník Stříbro C - Sokol Bor D     2:1

Radek Nevařil - Pavel Pour     6:3, 6:4

Michal Setvín - Miroslav Noha     2:6, 1:6

Nevařil, Setvín - Pour, Noha     6:3, 7:5

 

SKP Tachov A - Baník Stříbro D     1:2

Jiří Blažek - Karel Valenta ml.     6:2, 7:5

Jaromír Ditrych - Aleš Patera     1:6, 6:7

Braun, Schejbal - Valenta, Patera     4:6, 6:4, 0:1

 

Sokol Planá A - Slavoj Chodová Planá C     3:0

Vojtěch Mareš - Zdeněk Pokorný     4:6, 6:4, 6:2

Vladislav Kulíř ml. - Libor Hlačík     6:2, 6:4

Mareš, Kuliř - Hlačík, Pokorný     1:6, 6:4, 1:0

 

Skupina B:

Sokol Planá C - Slavoj Tachov     0:3

Vladislav Kulíř st. - Josef Palšovič     4:6, 1:6

Václav Sládek - Miroslav Černý     0:6, 0:6

Kulíř, Mareš - Palšovič, Černý     3:6, 1:6

 

Slavoj Chodová Planá B - SKP Tachov B     1:2

Lucie Kolihová - Libor Novotný     1:6, 6:3, 6:4

Miroslava Suková - Jiří Sedláček     1:6, 2:6

Kolihová, Suková - Santner, Uhlíř     6:3, 4:6, 0:1

 

Sokol Planá B - Sokol Bor C     2:1

Tomáš Wurm - Michal Vávra     7:6, 6:2

Miroslav Svoboda - Petr Dvořák     7:6, 2:6, 6:2

Moulis, Peklo - Dvořák, Šizling     3:6, 6:7

 

Slavoj Chodová Planá A - Baník Stříbro B     3:0

Jiří Rožumberg - Milan Holátko     6:1, 2:6, 6:1

Jiří Kuzmik - Jiří Vyhlas     6:1, 6:0

Kuzmik, Kadlec - Holátko, Vyhlas     6:1, 5:7, 1:0

 

7. kolo

 

Skupina A:

Sokol Bor D - Sokol Planá A     1:2

Pavel Pour - Vojtěch Mareš     6:2, 6:2

Miroslav Noha - Vladislav Kulíř ml.     1:6, 2:6

Pour, Noha - Mareš, Kulíř     6:2, 3:6, 0:1

 

Slavoj Chodová Planá C - Baník Stříbro D     3:0

Radek Dlouhý - Karel Valenta ml.     6:4, 2:6, 6:2

Libor Hlačík - Aleš Patera     6:3, 6:3

Hlačík, Pokorný - Valenta, Patera     6:3, 6:3

 

SKP Tachov A - Sokol Bor B     1:2

Jaromír Ditrych - Roman Malík     0:6, 1:6

Jiří Blažek - Josef Kortan     6:0, 6:3

Braun, Schejbal - Malík, Máca     2:6, 7:5, 0:1

 

Skupina B:

Slavoj Tachov - Baník Stříbro B     3:0

Dalibor Chada - Milan Holátko     6:2, 6:1

Miroslav Černý - Milan Budek     6:2, 6:4

Černý, Vojta - Holátko, Budek     6:1, 7:6

 

Sokol Bor C - Slavoj Chodová Planá A     0:3

Slanislav Šizling - Jiří Rožumberg     2:6, 3:6

Petr Dvořák - Jiří Kuzmik     3:6, 2:6

Šizling, Dvořák - Rožumberg, Kadlec     3:6, 1:6

 

Sokol Planá B - Slavoj Chodová Planá B     1:2

Tomáš Wurm - Štěpánka Skácelová     5:7, 2:6

Miroslav Svoboda - Lucie Kolihová     6:2, 6:2

Fiala, Moulis - Skácelová, Kolihová     0:6, 1:6

 

SKP Tachov B - Sokol Planá C     2:1

Libor Novotný - Vladislav Kulíř st.     3:6, 4:6

Václav Šimák - Václav Sládek     6:0, 6:0

Sedláček, Uhlíř - Kulíř, Mareš     7:5, 6:1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0]
Celý článek | Autor: Patera Aleš | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek
Tenisový oddíl TJ Baník Stříbro
Layout VoFa a pa3k - Využívá phpRS RSS - přehled článků